Diet Mentor - תוכנית ניקוי

ידוע וברור לכם שאתם רוצים לרדת 6-10 ק"ג במשקל ב- 8 שבועות. אתם רוצים שזה יקרה בדרך בריאה ועם תפריט שאוכלים בו אוכל אמיתי. יש לכם כל כך הרבה עיסוקים שאין לכם זמן ללכת לדיאטן פרטי, ללכת לחדר כושר או להצטרף לקבוצות תמיכה להרזיה. בדיוק עבורכם פיתחנו תכנית ממוקדת ל-8 שבועות, בליווי יומיומי אישי, דוחף ותומך בה תרדו 6-10 ק"ג במשקל. התוכנית מתרחשת במכשיר הנייד שלך בתוך אפליקציה ייחודית מסוגה Diet Mentor – האפליקציה הראשונה בעולם לירידה במשקל שמאפשרת לך להיפטר במהירות מהקילוגרמים המיותרים עם ליווי אישי ויומיומי כולל שישי ושבת.

למה דווקא תוכנית 8 השבועות תתאים לך?

 • כי מי לא רוצה לרדת במשקל בצורה משמעותית תוך 8 שבועות כשהוא נמצא במעקב וליווי מקצועי אישי יומיומי.
 • כי היא נותנת לך את הכל כדי לרדת מהר במשקל – תפריטים בריאים המותאמים לך אישית ע"י הדיאטן הקליני המוביל של התוכנית, עמרי בארי ובנוסף טיפים ומתכונים מותאמים וליווי אישי יומיומי.
 • כי מי לא מתחבר היום לאפליקציות, ועוד כזו שמסייעת להיפטר במהירות מקילוגרמים מיותרים במשקל.
 • כי התוכנית באפליקציה מותאמת לכל סוגי המכשירים הניידים, קלה לשימוש.
 • כי ההחלטה היא רק שלך: מתי להתחבר ומתי להתנתק. הכול בידיים שלך!

למי תוכנית 8 השבועות באפליקציה מומלצת?

 • לגברים ונשים מעל גיל 18 בעלי מכשיר נייד חכם: אייפון או אנדרואיד.
 • למי שרוצה לרדת 6-10 ק"ג במשקל ב-8 שבועות עם תפריט אכילה וליווי אישי יומיומי של "שוטר חיצוני", שיפקח, ילווה ויכוון אותו בעזרת משוב יום יומי.
 • לאוכלי בשר ולצמחונים.
 • למי שהזמן שלו מוגבל ולא רוצה "לבזבז" זמן על פגישות אישיות עם דיאטן, מפגשים קבוצתיים או תוכניות אחרות המחייבות השקעה של זמן ויציאה מהבית.
 • לכל מי שמכור לפחמימות ומתוקים ומעוניין להחזיר לעצמו את יכולת האיפוק, הניהול העצמי והשליטה המחודשת.
 • לכל מי שעומדת לפני אירוע חשוב (חתונה, בר מצווה..) ורוצה לקבל תוצאות מהירות, לרדת במשקל בצורה מקסימלית תוך 8 שבועות כך שתוכל להגיע לאירוע כשהיא נראית נהדר, מרגישה נפלא עם עצמה וקוטפת מחמאות בלי סוף.

ועכשיו תכל'ס – מה הרווח שלך מהתוכנית?

 • ירידה מהירה של 6-10 ק"ג במשקל ב-8 שבועות תוך שינוי הרגלים שיאפשר לך להמשיך בתהליך באופן עצמאי ו/או לשמור על התוצאות לאורך זמן.
 • ירידה של מידה עד שתיים במידות הבגדים שלך כך שבקלות הבגדים שממתינים לך בארון יחזרו להיות שימושיים כבר בתוך חודש ימים.
 • ידע והבנה לחיים איך לנהל אכילה בריאה עם מקסימום שליטה וניהול עצמי.
 • שינוי התנהגותי יצירת הרגלים מקדמים, לקיחת אחריות ויצירת מחויבות שיאפשרו לך להגיע אל משקל היעד ולשמור עליו לאורך זמן.

אז איך זה בדיוק עובד?

 • אנו נותנים לך גישה לתוכנית באפליקציה DietMentor אחרי ההרשמה ומילוי שאלון בריאות קצר, נשלח מייל עם כל הפרטים כדי להוריד את האפליקציה, כמו כן יהיה לך שם משתמש ייחודי וסיסמא.
 • התוכנית בנויה משני חלקים של 4 שבועות בהם נדריך, נלווה ונאמן אותך יום אחר יום ב-4 השבועות הראשונים נתמקד בגמילה וניקוי של הגוף מפחמימות , סוכרים פשוטים והרגלים מעכבים. ב-4 השבועות הנוספים נעמיק את הירידה במשקל תוך התמקדות באימוץ הרגלים בריאים ומקדמים.
 • הליווי שלנו הוא אישי ויומיומי ובנוסך אליו בכל שבוע יפתחו עבורך באפליקציה סרטונים בהם ניתן לך את התפריט השבועי וההנחיות המתאימות. כמו כן לקראת סוף השבוע בנוסף לליווי האישי ניתן לך מיקוד נוסף והתייחסות מתאימה כיצד לעבור את סוף השבוע בהצלחה מלאה.
 • התאמה אישית של תפריט אכילה אחרי הורדת האפליקציה, ימתין לך בתוכה התפריט האישי שלך לשבוע הראשון. אנו נעדכן ונחליף אותו עבורך בהתאם לשלב שלך בתהליך.
 • תכנון יום האכילה שלכם יש לך אפשרות לתכנן מה לאכול בכל ארוחה מתוך רשימה של תחליפים, רשימת התחליפים תעודכן מחדש כל שבוע בהתאם לשלב בתהליך.נבקשך להגדיר באיזו שעה לקבל התראה מהאפליקציה לפני כל ארוחה. אחרי שתכננת בפעם הראשונה את יום האכילה, ניתן לחזור על התפריט באופן יומי או לחילופין לשנות מרכיב מסוים מתוך רשימת התחליפים. כמו כן ניתן לשנות את סדר הארוחות ואת זמני קבלת ההתראה.
 • ניהול יומן רישוםאחרי שסיימת לאכול ארוחה, ניתן לסמן בצורה פשוטה וקלה ע"י לחיצה על כפתור האם אכלת בדיוק/יותר/פחות ממה שמוגדר לך בארוחה. ניתן גם להוסיף הערות בכתב חופשי.
 • סיום יום האכילה ושליחת דו"ח לבדיקהעם סיום יום האכילה, זה הזמן לסמן שסיימת לאכול. האפליקציה תאפשר לך לבחור לשלוח את יומן האכילה לבדיקה. הדו"ח יכלול פירוט מלא של האכילה היומית כולל ההערות שרשמת במהלך היום. מיד עם שליחת דו"ח האכילה תקבלי משוב מהמערכת וכבר למחרת במידת הצורך יתקבל אצלך משוב נוסף ואישי מהצוות המקצועי של החברה ישירות לאפליקציה. כמו כן המערכת תנקה את יומן האכילה ותכין אותו עבורך באופן אוטומטי ליום האכילה הבא.
 • צ'אט עם הדיאטנים והצוות המקצועי של החברהניתן לשלוח שאלות הבהרה במידת הצורך ואנו ניתן מענה בהקדם האפשרי ישירות לתוך האפליקציה.
 • קבלת מתכונים קלים להכנה שמשתלבים נפלא ובמדויק בתפריט האכילה שלךמיד עם הצטרפותך לתוכנית, ניתן לך בתוך האפליקציה גישה לעשרות מתכונים לארוחות טעימות, בריאות ומשביעות, שיעזרו לך בתהליך הירידה במשקל. בכל שבוע נחדש במספר מתכונים שיעזרו לך לגוון את תפריט האכילה שלך.
 • חברות בקבוצה סגורהדרך האפליקציה תהיה לך גישה לקבוצה סגורה של אנשים שעוברים תהליך זהה לשלך. הקבוצה הסגורה תאפשר לך לשתף, לחלוק, לשאול שאלות, לעזור...כך שלרגע אנחנו לא משאירים אותך לבד!

מהי השקעתך בתוכנית?

זה הזמן לדבר על ההשקעה שלך בתוכנית. מדובר בתוכנית מושקעת וממוקדת מאוד ב-8 שבועות להרזיה בתוך אפליקציה עם ליווי אישי, מקצועי, יומיומי שמכוונת אותך, דוחפת אותך, תומכת בך ומדייקת אותך כך שאנחנו לא משאירים אותך לרגע לבד! מדובר בתוכנית מושקעת מאוד וברמה הגבוהה ביותר, שתאפשר לך לרדת ב-8 שבועות 6-10 ק"ג ממשקלך בצורה בריאה ללא בזבוז זמן, עם פיקוח מקצועי ומסור על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
אז כמה עולה החברות בתוכנית 8 השבועות?

 • השתתפות ב-4 השבועות הראשונים של התוכנית (תוכנית ניקוי הגוף מפחמימות וסוכרים פשוטים)– 690 ש"ח
 • העלות ל-4 שבועות נוספים (רלוונטי רק למי שעשה את 4 השבועות הראשונים) 590 ש"ח
 • העלות להצטרפות מראש לתוכנית המלאה של 8 השבועות:

  סה"כ 1180 ₪

  ועד ה-02/10 בחצות תוכלו להירשם בהנחה:

 • השתתפות ב-4 השבועות הראשונים של התוכנית (תוכנית ניקוי הגוף מפחמימות וסוכרים פשוטים)–
 • 2 תשלומים של 295 ₪ (סה"כ 590 ₪)

  במקום 690 ₪

 • השתתפות בתוכנית 8 השבועות המלאה –
 • 4 תשלומים של 245 ₪ (סה"כ 980 ₪)

  במקום 1180 ₪

  למתנה הכי טובה שתוכלי לתת לעצמך לשנה החדשה!

  כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו הוא קודם כל להחליט ואז להזדרז להכניס את הפרטים שלכם: שם, אימייל ומספר טלפון וללחוץ על כפתור האישור ומרגע שתעשו את זה תועברו מיד לעמוד התשלום המאובטח שלנו!

  בנוסף אנו נותנים לך בחינם את הבונוסים הבאים, כולם כבר מחכים לך בתוך האפליקציה: (סה"כ בונוסים בשווי 1200 ש"ח)

  • בדיקה מקצועית יומיומית של תפריט האכילה שלך כולל שישי ושבת עם משוב אישי, מכוון, מלמד ותומך (שווי הבונוס 800 ₪)
  • מרקייה - אוסף מתכונים שלם של מרקים בריאים ודיאטתיים שיעשירו כל ארוחה שלך ושל בני משפחתך ויוסיפו טעם, עניין ושובע לכל ארוחה. (שווי הבונוס 200 ₪)
  • נבחרת מנצחת של מתכונים טעימים ופשוטים להכנה: פשטידות, מנות עיקריות בשריות, מנות עיקריות של דגים, תבשילי ירקות, סלטים מרגשים ועוד מתכונים שמותאמים לכל ארוחה בתפריט ההרזיה שלך! (שווי הבונוס 200 ₪)

  תעודת אחריות 100% החזר

  ויש גם אחריות מלאה ללא אותיות קטנות! משום שאנו משוכנעים שתוכנית עובדת בצורה מדהימה, אנחנו נותנים לכם 100% אחריות לשביעות רצון מלאה!

  אנחנו מאפשרים לכם בתום 4 הימים הראשונים של התוכנית, לבטל את המשך השתתפותכם בתוכנית במידה ואתם לא 100% שבעי רצון.

  אם בתום 4 הימים הראשונים של התוכנית אתם לא שבעי רצון מהתוכנית והחלטתם שהתוכנית לא מתאימה לכם, אנו נחזיר לכם את מלוא התשלום ללא כל שאלות.

  אין פה שום אותיות קטנות, יש פה תוכנית מושקעת ורצינית מלווה בצוות מקצועי שיודע בדיוק איך לעזור לכם ולקדם אותכם למקום אליו בחרתם להגיע!

  להרשמה למחזור שנפתח ב-07/10 יש למלא את הפרטים בטופס, אחרי ההרשמה תועברו לדף תשלום מאובטח. ניתן גם לקבל פרטים ולהירשם טלפונית: 054-6977614

  שאלות נפוצות

  מה מייחד את התוכנית שלך מתוכניות דיגיטליות אחרות שקיימות בשוק?
  מדובר בתוכנית מושקעת מאוד, ייחודית במינה בארץ עם תוצאות מוכחות ומדהימות של ירידה במשקל שמתרחשת כולה בתוך אפליקציה ייחודית שנמצאת אצלך בנייד. זאת לא עוד אפליקציה שמורידים מחנות האפליקציות, צוות מקצועי שלם עומד מאחוריה ומרגע שאת נרשמת לתוכנית, הצוות מלווה אותך יום אחר יום באופן אישי ויומיומי במשך 8 שבועות. כן כל יום כולל בשישי ובשבת, כן במשך 56 ימים אנחנו נהיה איתך. נעקוב אחר התנהגויות האכילה שלך, אנחנו נזהה מתי את "נופלת", נהיה איתך ברגעים האלה ונדאג להרים אותך למעלה, לצעוד איתך קדימה ונלמד אותך איך לצעוד קדימה בדרכים חדשות ובטוחות. במשך כל 56 הימים של התוכנית אנחנו ניתן לך משוב אישי, יומי ודיסקרטי שהוא אך ורק שלך. משוב שמשקף את התנהגות האכילה שלך מהיום שעבר עם המלצות ליום הבא. כך שבמשך כל 56 הימים של התוכנית את אף פעם לא מרגישה לבד, את מרגישה שיש מישהו שנמצא שם עבורך עד שתגיעי ליעד שלך.
  4 השבועות הראשונים כוללים את תוכנית הניקוי למה את מתכוונת בתוכנית ניקוי?
  אנחנו ממש לא מתכוונים לניקוי דרך מיצים, שייקים ירוקים, טיפות קסם או תרופות כאלו ואחרות שמוצעות בשוק....הכוונה בשלב הניקוי היא לאכול אוכל אמיתי עם תפריט אכילה ברור ומדויק שעובד בצורה יעילה על ניקוי הגוף. זה השלב שכל האנשים מגדירים אותו "כגמילה מפחמימות וסוכרים והתמכרות מחודשת לשליטה"! בשלב זה נעשה כיול מחדש של רמות ההורמונים שמופרשות מהמוח ואשר גורמות לנו ללכת לחפש שוב ושוב משהו מתוק לאכול. זה שלב בן 4 שבועות בו יורדים במשקל בין 4-6 קילוגרמים, נעלמת הכמיהה למתוקים ומחזירים ובגדול את תחושת השליטה בניהול הרגלי האכילה. בתום שלב זה תעברי לשלב חדש של -4 השבועות הבאים בהם תמשיכי את הירידה במשקל אבל בעיקר תעמיקי בתהליך השינוי, בהחלפת ההרגלים המעכבים בהרגלים מקדמים ובחיזוק האמונה שהפעם זה לתמיד.
  אני רוצה לרדת במשקל בקצב איטי ולא משנה לי כמה זמן זה יימשך, האם תוכנית 8 השבועות מתאימה לי?
  התשובה היא חד משמעית לא! מדובר בתוכנית בת 8 שבועות שמתאימה למי שחשוב לו לקבל תוצאות משמעותיות בפרק זמן קצר של 8 שבועות ולכן נדרשת מחויבות והתמסרות מלאה לתהליך. במידה ואת רוצה לרדת במשקל בקצב איטי שמתאים לך יותר ובמקרה את גרה בחיפה, אנו יכולים להציע לך לבחור להצטרף לאחת מקבוצות התמיכה שלי שם את תקבעי מה קצב הירידה שמתאים לך ובהתאם לציפיות שלך נתאים לך תפריט אכילה ותכנים מתאימים.
  אני צריכה לרדת רק מספר קילוגרמים בודדים וחושבת ש-4 שבועות יספיקו לי, האם את ממליצה לי להצטרף לתוכנית המלאה של 8 השבועות?
  ב-4 השבועות הראשונים של התוכנית את יכולה לרדת בין 4-6 ק"ג. ב-4 השבועות הנוספים את תמשיכי לרדת בקצב איטי יותר אבל תעמיקי את הלימוד והאימון בשינוי ההרגלים שלך כך שתוכלי לשמור על התוצאות לכל החיים. ההמלצה שלי היא להצטרף לתוכנית המלאה בת 8 שבועות כי אין לך שום סיכון! אנחנו נותנים לך אחריות מלאה אם בתום 4 השבועות הראשונים תחליטי שהגעת למשקל היעד שלך ושאת לא זקוקה להמשיך ל- 4 שבועות נוספים, נחזיר לך את החלק היחסי של התשלום ללא כל שאלות . אין פה שום אותיות קטנות!
  מה קורה אחרי 8 שבועות, ירדתי במשקל בצורה יפה, איך אני ממשיכה?
  שאלה מצוינת! אחרי 8 השבועות יש לך מספר אפשרויות: (1) להמשיך את התהליך או לשמור על ההישג שהגעת אליו בצורה עצמאית כשאת כבר שולטת בהרגלי האכילה שלך. (2) להמשיך איתנו למועדון החברים להרזיה. במועדון חברים אלו שהשלימו את התוכנית המלאה של 8 השבועות, חברות במועדון תאפשר לך להמשיך לקבל מאיתנו תפריטים חדשים ולהמשיך לקבל את כל הליווי המקצועי והיומיומי שלנו.
  האם אני חייבת לעשות ספורט במהלך חודש הניקוי?
  התשובה היא לא! אנחנו לא מעודדים עיסוק בפעילות גופנית בשבועיים הראשונים של תוכנית הניקוי. החל מהשבוע השלישי נמליץ להתחיל בהדרגה לבצע פעילות גופנית מתונה עם הנחיות ברורות בעניין שתקבלי אותם במהלך התוכנית.
  מתוכננת לי חופשה/ נופש במהלך החודש הקרוב, האם כדאי לי להתחיל בידיעה שזה מה שמתוכנן לי?
  התשובה היא לא. תוכנית 8 השבועות מחייבת שמירה על רצף של אכילה מסודרת ועיקבית כדי לאפשר את התוצאות המיוחלות. פגיעה ברצף עשויה לחבל בתהליך ולכן אנו ממליצים להצטרף לתוכנית רק למי שיכולה ורוצה להתמסר לתהליך למשך 8 שבועות המלאים.
  אני עומדת לפני אירוע חשוב, אין לי עודף משקל ניכר, האם התוכנית מתאימה לי?
  איזה כייף לך! התוכנית ממש מתאימה לך! תוך חודש ימים את תרדי את הקילוגרמים המיותרים שלך ותרגישי בנוסף את השינוי בהיקפים שלך ובמידות הבגדים כך שתקצרי אינסוף מחמאות באירוע.
  אני חולת מתוקים ואוהבת מאד פחמימות, האם התוכנית מתאימה לי?
  אם את אוהבת מתוקים ופחמימות אך מרגישה שאיבדת את השליטה על האכילה שלהם אז התוכנית מאד מתאימה לך! אחרי 4 השבועות הראשונים של התוכנית בהם נעשה כיול מחדש של רמות ההורמונים בגוף, חוזרת השליטה שלך ואנו נדריך אותך כיצד ליהנות מהמתוקים בתפריט האכילה שלך ועדיין לרדת במשקל או לסירוגין לשמור על משקל יציב לאורך זמן.
  התזונה שלי היא טבעונית, האם תוכנית הניקוי מתאימה לי?
  אני מצטערת אך התוכנית איננה מתאימה לך, תוכנית 8 השבועות מתאימה לאוכלי בשר ולצמחונים. למי שגרה בחיפה והתזונה שלה היא טבעונית או למי שרגישה למוצרי חלב, אנו נותנים פיתרון מקצועי במסגרת קבוצות התמיכה, בקבוצות אנו נתאים לך את התפריט בהתאם לסוג התזונה שלך ולקצב הירידה במשקל הרצוי לך.
  יש לי שאלות נוספות, כיצד ניתן ליצור קשר איתכם?
  נשמח לשוחח איתך ולענות על כל שאלה. את יכולה ליצור איתנו קשר במספר: 054-6977614 בשעות הפעילות: ימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 , ניתן גם להשאיר הודעה ואנו נחזור אלייך בהקדם!

  להרשמה למחזור שנפתח ב-07/10 יש למלא את הפרטים בטופס, אחרי ההרשמה תועברו לדף תשלום מאובטח. ניתן גם לקבל פרטים ולהירשם טלפונית: 054-6977614

  את הקילוגרמים הראשונים שלכם תוכלו לרדת כבר מעכשיו

  מלאו את הפרטים שלכם ותקבלו במיידי ובחינם ישירות לתא הדואר שלכם
  את הערכה שתראה לכם כיצד לעשות זאת

  אודות מיכל

  מיכל ממן – זה לא רק השם שלי, זו תפיסה לחיים בריאים, המבוססת על שינוי תודעתי ורגשי לירידה במשקל ולאיזון הגוף לאורך זמן.