Diet Mentor - תוכנית ניקוי

ההזדמנות הגדולה שלך להרוויח פעמיים! לרדת במשקל ולהיראות במיטבך בערב ראש השנה ובונוס למנצחת באתגר: תקבל את כל הכסף בחזרה!!

החוקים של משתתפי האתגר:

 • יכולים להשתתף באתגר כל מי שמצטרף לתוכנית הניקוי הקרובה שמתחילה ב-20/08
 • חובה להעלות לקבוצה הסגורה של משתתפי האתגר צילום של השקילה ההתחלתית שלך (צילום שמראה את המשקל וכפות הרגליים)
 • רצוי ומומלץ בכל תחילת שבוע לחזור על אותה הפעולה.
 • חובה בשבוע הרביעי של התוכנית עם סיומה לצלם את השקילה האחרונה ולהעלות אותה לקבוצה הסגורה.
 • מנצחת האתגר היא זאת שירדה הכי הרבה במשקל. הכוונה היא למי שירדה באחוז הגבוה ביותר ביחס למשקל ההתחלתי.

אז מהם הפרסים של האתגר?

 • הפרס למנצחת האתגר במקום הראשון: כל הכסף ששילמת עבור ההשתתפות שלך בתוכנית יוחזר לך במלואו! פרס בשווי 450 שח!!
 • למי שתסיים במקום השני תקבל אפשרות להמשיך איתנו בתוכנית ההמשך לחודש נוסף בחינם! פרס בשווי 350 שח!!
 • וכמובן שהפרס האמיתי לכולם היא הירידה המשמעותית במשקל תוך קבלה מחודשת של תחושת השליטה והאושר!

למה דווקא תוכנית הניקוי תתאים לך?

 • כי מי לא רוצה לרדת במשקל בצורה משמעותית תוך 4 שבועות כשהוא נמצא במעקב וליווי מקצועי אישי יומיומי.
 • כי היא נותנת לך את הכל כדי לרדת מהר במשקל – תפריטים בריאים המותאמים לך אישית ע"י דיאטן בכיר שלנו, טיפים ומתכונים מותאמים וליווי אישי יומיומי.
 • כי מי לא מתחבר היום לאפליקציות, ועוד כזו שמסייעת להיפטר במהירות מקילוגרמים מיותרים במשקל.
 • כי התוכנית באפליקציה מותאמת לכל סוגי המכשירים הניידים, קלה לשימוש.
 • כי ההחלטה היא רק שלך: מתי להתחבר ומתי להתנתק. הכול בידיים שלך!

למי תוכנית הניקוי באפליקציה מומלצת?

 • לגברים ונשים מעל גיל 18 בעלי מכשיר נייד חכם: אייפון או אנדרואיד.
 • למי שרוצה לרדת במשקל בצורה משמעותית ב-4 שבועות עם תפריט אכילה וליווי אישי יומיומי של "שוטר חיצוני", שיפקח, ילווה ויכוון אותו בעזרת משוב יום יומי.
 • לאוכלי בשר ולצמחונים.
 • למי שהזמן שלו מוגבל ולא רוצה "לבזבז" זמן על פגישות אישיות עם דיאטן, מפגשים קבוצתיים או תוכניות אחרות המחייבות השקעה של זמן ויציאה מהבית.
 • לכל מי שמכור לפחמימות ומתוקים ומעוניין להחזיר לעצמו את יכולת האיפוק, הניהול העצמי והשליטה המחודשת.
 • לכל מי שעומדת לפני אירוע חשוב (חתונה, בר מצווה..) ורוצה לקבל תוצאות מהירות, לרדת במשקל בצורה מקסימלית תוך חודש כך שתוכל להגיע לאירוע כשהיא נראית נהדר, מרגישה נפלא עם עצמה וקוטפת מחמאות בלי סוף.
 • למי שמוכן להתמסר ולהשקיע בעצמו למשך חודש ימים כדי לקבל ירידה משמעותית במשקל.

ועכשיו תכל'ס – מה הרווח שלך מהתוכנית?

 • ירידה מהירה ומשמעותית במשקל ב-4 שבועות תוך שינוי הרגלים שיאפשר לך להמשיך בתהליך באופן עצמאי ו/או לשמור על התוצאות לאורך זמן.
 • ירידה של מידה עד שתיים במידות הבגדים שלך כך שבקלות הבגדים שממתינים לך בארון יחזרו להיות שימושיים כבר בתוך חודש ימים.
 • ידע והבנה לחיים איך לנהל אכילה בריאה עם מקסימום שליטה וניהול עצמי.
 • שינוי התנהגותי יצירת הרגלים מקדמים, לקיחת אחריות ויצירת מחויבות שיאפשרו לך להגיע אל משקל היעד ולשמור עליו לאורך זמן.

אז איך זה בדיוק עובד?

 • אנו נותנים לך גישה לתוכנית באפליקציה DietMentor אחרי ההרשמה ומילוי שאלון בריאות קצר, נשלח מייל עם כל הפרטים כדי להוריד את האפליקציה, כמו כן יהיה לך שם משתמש ייחודי וסיסמא.
 • התוכנית בנויה מ 4 שבועות בהם נדריך, נלווה ונאמן אותך יום אחר יום לגמילה וניקוי של הגוף מפחמימות , סוכרים פשוטים והרגלים מעכבים.
 • הליווי שלנו הוא אישי ויומיומי ובנוסך אליו בכל שבוע יפתחו עבורך באפליקציה סרטונים בהם ניתן לך את התפריט השבועי וההנחיות המתאימות. כמו כן לקראת סוף השבוע בנוסף לליווי האישי ניתן לך מיקוד נוסף והתייחסות מתאימה כיצד לעבור את סוף השבוע בהצלחה מלאה.
 • התאמה אישית של תפריט אכילה אחרי הורדת האפליקציה, ימתין לך בתוכה התפריט האישי שלך לשבוע הראשון. אנו נעדכן ונחליף אותו עבורך בהתאם לשלב שלך בתהליך.
 • תכנון יום האכילה שלכם יש לך אפשרות לתכנן מה לאכול בכל ארוחה מתוך רשימה של תחליפים, רשימת התחליפים תעודכן מחדש כל שבוע בהתאם לשלב בתהליך.נבקשך להגדיר באיזו שעה לקבל התראה מהאפליקציה לפני כל ארוחה. אחרי שתכננת בפעם הראשונה את יום האכילה, ניתן לחזור על התפריט באופן יומי או לחילופין לשנות מרכיב מסוים מתוך רשימת התחליפים. כמו כן ניתן לשנות את סדר הארוחות ואת זמני קבלת ההתראה.
 • ניהול יומן רישוםאחרי שסיימת לאכול ארוחה, ניתן לסמן בצורה פשוטה וקלה ע"י לחיצה על כפתור האם אכלת בדיוק/יותר/פחות ממה שמוגדר לך בארוחה. ניתן גם להוסיף הערות בכתב חופשי.
 • סיום יום האכילה ושליחת דו"ח לבדיקהעם סיום יום האכילה, זה הזמן לסמן שסיימת לאכול. האפליקציה תאפשר לך לבחור לשלוח את יומן האכילה לבדיקה. הדו"ח יכלול פירוט מלא של האכילה היומית כולל ההערות שרשמת במהלך היום. כבר למחרת יתקבל אצלך משוב מהצוות המקצועי של החברה ישירות לאפליקציה. כמו כן המערכת תנקה את יומן האכילה ותכין אותו עבורך באופן אוטומטי ליום האכילה הבא.
 • צ'אט עם הדיאטנים של החברהניתן לשלוח שאלות הבהרה במידת הצורך ואנו ניתן מענה בהקדם האפשרי ישירות לתוך האפליקציה.
 • קבלת מתכונים קלים להכנה שמשתלבים נפלא ובמדויק בתפריט האכילה שלךמיד עם הצטרפותך לתוכנית, ניתן לך בתוך האפליקציה גישה לעשרות מתכונים לארוחות טעימות, בריאות ומשביעות, שיעזרו לך בתהליך הירידה במשקל. בכל שבוע נחדש במספר מתכונים שיעזרו לך לגוון את תפריט האכילה שלך.
 • חברות בקבוצה סגורהדרך האפליקציה תהיה לך גישה לקבוצה סגורה של אנשים שעוברים תהליך זהה לשלך. הקבוצה הסגורה תאפשר לך לשתף, לחלוק, לשאול שאלות, לעזור...כך שלרגע אנחנו לא משאירים אותך לבד!

מהי השקעתך בתוכנית?

זה הזמן לדבר על ההשקעה שלך בתוכנית. מדובר בתוכנית מושקעת וממוקדת מאוד ב-4 שבועות להרזיה בתוך אפליקציה עם ליווי אישי, מקצועי, יומיומי שמכוונת אותך, דוחפת אותך, תומכת בך ומדייקת אותך כך שאנחנו לא משאירים אותך לרגע לבד! מדובר בתוכנית מושקעת מאוד וברמה הגבוהה ביותר, שתאפשר לך לרדת ב-4 שבועות בצורה מקסימלית במשקל בצורה בריאה ללא בזבוז זמן, עם פיקוח מקצועי ומסור על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
אז כמה עולה החברות בתוכנית הניקוי ב-4 שבועות?

ההשקעה שלך לתוכנית בת 4 שבועות אינטנסיבי איתי ועם הצוות המוכשר שלי:
>

סה"כ 700 ₪

ועד ל- 17/08 בחצות :450 ₪ בלבד!

כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו הוא קודם כל להחליט ואז להזדרז להכניס את הפרטים שלכם: שם, אימייל ומספר טלפון וללחוץ על כפתור האישור ומרגע שתעשו את זה תועברו מיד לעמוד התשלום המאובטח שלנו!

בנוסף אנו נותנים לך בחינם את הבונוסים הבאים, כולם כבר מחכים לך בתוך האפליקציה: (סה"כ בונוסים בשווי 800 ש"ח)

 • בדיקה מקצועית יומיומית של תפריט האכילה שלך כולל שישי ושבת עם משוב אישי, מכוון, מלמד ותומך (שווי הבונוס 400 ₪)
 • מרקייה - אוסף מתכונים שלם של מרקים בריאים ודיאטתיים שיעשירו כל ארוחה שלך ושל בני משפחתך ויוסיפו טעם, עניין ושובע לכל ארוחה. (שווי הבונוס 200 ₪)
 • נבחרת מנצחת של מתכונים טעימים ופשוטים להכנה: פשטידות, מנות עיקריות בשריות, מנות עיקריות של דגים, תבשילי ירקות, סלטים מרגשים ועוד מתכונים שמותאמים לכל ארוחה בתפריט ההרזיה שלך! (שווי הבונוס 200 ₪)

תעודת אחריות 100% החזר

ויש גם אחריות מלאה ללא אותיות קטנות! משום שאנו משוכנעים שתוכנית הניקוי באפליקציה DietMentor עובדת בצורה מדהימה, אנחנו נותנים לך בביטחון מלא אחריות מלאה. אם בתום 4 הימים הראשונים החלטת שהתוכנית לא מתאימה לך, אנו מחזירים לך את כספך בחזרה ללא כל שאלות. אין פה שום אותיות קטנות, יש פה תוכנית מושקעת ורצינית מלווה בצוות מקצועי שיודע בדיוק איך לעזור לך ולקדם אותך למקום אליו בחרת להגיע!

להצטרפות לתוכנית יש למלא את הפרטים בטופס ותועברו לעמוד התשלום המאובטח. ניתן גם לקבל פרטים ולהירשם טלפונית: 054-6977614

שאלות נפוצות

מה זה תוכנית ניקוי?
אנחנו ממש לא מתכוונים לניקוי דרך מיצים, שייקים ירוקים, טיפות קסם או תרופות כאלו ואחרות שמוצעות בשוק....הכוונה בשלב הניקוי היא לאכול אוכל אמיתי עם תפריט אכילה ברור ומדויק שעובד בצורה יעילה על ניקוי הגוף. זה השלב שכל האנשים מגדירים אותו "כגמילה מפחמימות וסוכרים והתמכרות מחודשת לשליטה"! בשלב זה נעשה כיול מחדש של רמות ההורמונים שמופרשות מהמוח ואשר גורמות לנו ללכת לחפש שוב ושוב משהו מתוק לאכול. זה שלב בן 4 שבועות בו יורדים במשקל בין 5-8 קילוגרמים, נעלמת הכמיהה למתוקים ומחזירים ובגדול את תחושת השליטה בניהול הרגלי האכילה.
אני רוצה לרדת במשקל בקצב איטי ולא משנה לי כמה זמן זה יימשך, האם תוכנית הניקוי מתאימה לי?
התשובה היא חד משמעית לא! מדובר בתוכנית בת חודש ימים שמתאימה למי שחשוב לו לקבל תוצאות משמעותיות בפרק זמן קצר של 4 שבועות ולכן נדרשת מחויבות והתמסרות מלאה לתהליך. במידה ואת רוצה לרדת במשקל בקצב איטי שמתאים לך יותר, אנו יכולים להציע לך לבחור בתוכנית דיאט מנטור במסלול הרגיל שם את תקבעי מה קצב הירידה שמתאים לך ובהתאם לציפיות שלך נתאים לך תפריט אכילה ותכנים מתאימים.
מה קורה אחרי חודש ימים, ירדתי במשקל בצורה יפה, איך אני ממשיכה?
שאלה מצוינת! אחרי חודש ימים יש לך מספר אפשרויות: (1) להמשיך את התהליך בצורה עצמאית כשאת כבר שולטת בהרגלי האכילה שלך. (2) להמשיך איתנו לשלב הבא עם כל הליווי המקצועי והיומיומי שלנו. בשלב זה נתאים לך מחדש תפריט אכילה מתאים להמשך התהליך האישי שלך.
האם אני חייבת לעשות ספורט במהלך חודש הניקוי?
התשובה היא לא! אנחנו לא מעודדים עיסוק בפעילות גופנית בשבועיים הראשונים של תוכנית הניקוי. החל מהשבוע השלישי נמליץ להתחיל בהדרגה לבצע פעילות גופנית מתונה עם הנחיות ברורות בעניין שתקבלי אותם במהלך התוכנית.
מתוכננת לי חופשה/ נופש במהלך החודש הקרוב, האם כדאי לי להתחיל בידיעה שזה מה שמתוכנן לי?
התשובה היא לא. חודש הניקוי מחייב שמירה על רצף של אכילה מסודרת ושיטתית כדי לאפשר את התוצאות המיוחלות. שבירה של הרצף תפגע בתהליך ולכן אנו ממליצים להצטרף לתוכנית הניקוי רק למי שיכול להתמסר לתהליך ל 4 שבועות מלאים.
אני עומדת לפני אירוע חשוב, אין לי עודף משקל ניכר, האם התוכנית מתאימה לי?
איזה כייף לך! התוכנית ממש מתאימה לך! תוך חודש ימים את תרדי את הקילוגרמים המיותרים שלך ותרגישי בנוסף את השינוי בהיקפים שלך ובמידות הבגדים כך שתקצרי אינסוף מחמאות באירוע.
אני חולת מתוקים ואוהבת מאד פחמימות, האם התוכנית מתאימה לי?
אם את אוהבת מתוקים ופחמימות אך מרגישה שאיבדת את השליטה על האכילה שלהם אז התוכנית מאד מתאימה לך! אחרי חודש ימים בו נעשה כיול מחדש של רמות ההורמונים בגוף, חוזרת השליטה שלך ואנו נדריך אותך כיצד ליהנות מהמתוקים בתפריט האכילה שלך ועדיין לרדת במשקל או לסירוגין לשמור על משקל יציב לאורך זמן.
התזונה שלי היא טבעונית, האם תוכנית הניקוי מתאימה לי?
אני מצטערת אך תוכנית הניקוי איננה מתאימה לך, תוכנית הניקוי מתאימה לאוכלי בשר ולצמחונים. למי שהתזונה שלה היא טבעונית, או לנשים אחרי לידה/ מיניקות או למי שרגישה למוצרי חלב, אנו נותנים פיתרון מקצועי בתוכנית דיאט מנטור במסלול הרגיל. במסלול הרגיל אנו נתאים לך את התפריט בהתאם לסוג התזונה שלך וקצב הירידה במשקל הרצוי לך.
יש לי שאלות נוספות, כיצד ניתן ליצור קשר איתכם?
לכל שאלה שעולה לך את תמיד מוזמנת ליצור איתנו קשר במספר: 054-6977614 בשעות הפעילות: ימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 ניתן גם להשאיר הודעה ואנו מתחייבים לחזור אליך בהקדם!

להצטרפות לתוכנית מלאי פרטייך בטופס ותועברי לעמוד התשלום המאובטח. במידה ואת מעוניינת בפרטים נוספים על התוכנית מלאי פרטייך ונחזור אליך בהקדם.

את הקילוגרמים הראשונים שלכם תוכלו לרדת כבר מעכשיו

מלאו את הפרטים שלכם ותקבלו במיידי ובחינם ישירות לתא הדואר שלכם
את הערכה שתראה לכם כיצד לעשות זאת

אודות מיכל

מיכל ממן – זה לא רק השם שלי, זו תפיסה לחיים בריאים, המבוססת על שינוי תודעתי ורגשי לירידה במשקל ולאיזון הגוף לאורך זמן.