מיכל, בזכותך קיבלתי את החיים בחזרה!

לפני שנה הגעתי לקבוצה חסרת אמונה ועם המון עצב. שנאתי את עצמי והתביישתי בעצמי היה לי קשה להסתכל בראי ממש אדם כבוי בלי חשק להתלבש, להתאפר ולטפח את עצמי. לאט לאט התחלתי עם התפריטים וכל שבוע הייתה תוצאה מדהימה ובמשך ארבעה חודשים הייתה לי ירידה של 18 ק"ג. הרגשה עילאית ומופלאה. קיבלתי את החיים בחזרה עם רצון וחשק לקנות בגדים ולהראות טוב כל יום והכי חשוב להיות קלילה עם הילדים שלי ולא סתם עוד אחת חסרת בטחון והיום אני מאושרת וטוב לי בהכל. תודה לך מיכל על הכל.

שלומית

מיכל והצוות שלה מדהימים ועושים את הדרך לתזונה נכונה ואורך חיים בריא לחוויה נפלאה!

ניסיתי המון דיאטות בשנים האחרונות ללא הצלחה. לרעיון של התוכנית של מיכל באפליקציה הגעתי אחרי שחיפשתי משהו שיתאים לי באינטרנט ובפייסבוק. אז הכרתי את התוכנית באפליקציה של מיכל, במשך 4 חודשים עם ליווי צמוד מתי שרק הייתי צריכה  הצלחתי לרדת בצורה משמעותית במשקל מה שלא הצליח לי לפני בתוכניות אחרות. ככה חזרה אלי התקווה וההבנה שאני בדרך הנכונה. עם הזמן נבנו במיוחד עבורי תפריטים שונים והמחמאות לא אחרו להגיע. מיכל והצוות שלה מדהימים ועושים את הדרך לתזונה נכונה ולאורך חיים בריא לחוויה נפלא, ממליצה בחום!!

ברגע הראשון שראיתי את מיכל ידעתי שהגעתי למקום הנכון!

הגעתי למיכל ממן לאחר ניסיונות דיאטה רבים במגוון מסגרות. מהרגע שראיתי את מיכל ידעתי שהגעתי למקום הנכון. מאז ועד היום וכ -30 ק"ג פחות דרכנו לא נפרדות. מיכל נתנה לי את הכוח להאמין בעצמי והעניקה לי כלי התמודדות אמיתיים ופרקטיים שסייעו לי רבות בהבנת תהליך ההרזיה הן מההיבט הפיסי והן מההיבט הנפשי-רגשי. הקבוצה הובילה לשרשרת שינויים משמעותיים בחיי שהחלו בירידה במשקל והמשיכו בהגשמה של הרבה חלומות שחיכו זמן רב. עברתי כאן תהליך משמעותי ומשנה חיים ואני ממליצה בחום לכל מי שחפץ בגיזרה בריאה ונפש מחייכת כי כאן לא רק לומדים לרדת במשקל אלא גם לשמור עליו ולהתמודד ברגעי משבר. תודה לך מיכל על הכל!!

קרן

מיכל, תמיד יש לי אצלך אוזן קשבת ואת מודל לחיקוי עבורי!

למרות גילי הצעיר יחסית חוויתי דיאטות רבות (בריאות יותר או פחות). הגעתי לקבוצה די מיואשת וחסרת אמונה. בשנייה שהתיישבתי מיכל שאלה: "מוטיבציה יש"?! ומאז הכל היסטוריה. לכל אורך הדרך, שמלאה בירידות ועליות רבות, תמיד יש לי אוזן קשבת ומודל לחיקוי שיודעת להבין אותי, להעיר אותי, לפקס ולהמשיך בדרך הבריאה והנכונה עבורי בתזונה, ספורט ובחיים בכלל.

מריאל

מיכל, גרמת לי לחזור לחיות שוב!

הגעתי אל הקבוצה בן אדם כבוי עצוב וממורמר. היה קשה לי להתנהל בחיים בכל המובנים פשוט חסרת חיים ושמחה. לאחר שהתחלתי את התפריטים והמשקל התחיל לרדת (בעבודה קשה עם המון מוטיבציה והדרכה מלאה) חזרתי להרגיש אישה, אמא, פשוט התחלתי לחיות שוב. אין דבר שאני שמחה ומודה לו יותר מאשר היכרות עם הקבוצה וההמלצה שלי היא התמדה, התמדה, התמדה. תודה!!

רחלי

תחושה של ליווי אישי לאורך כל היום!

"מיכל היקרה, העובדה שאני מקבלת ממך כל בוקר ברכת בוקר טוב מלווה במשוב ופידבק ממך על יום האכילה שלי לתוך הנייד שלי נותנת לי תחושה שאת איתי כל היום ואני לא לבד! זה עוזר לי לשמור על מיקוד והנה בפועל, מאז שאני משתמשת באפליקציה, קצב הירידה שלי הוכפל!"

לימור

זמינות תמידית, תחושה שאת כל היום איתי!

"מיכל התוכנית באפליקציה מדהימה, תבורכי! אני ממש אוהבת את הזמינות שלה.היא מזכירה לי כל הזמן שאני נמצאת בתהליך, היא שומרת עליי, עושה לי סדר בארוחות ואני ממש מרגישה שאני תחת פיקוח וליווי צמוד שלך."

גלי

בעזרת התמיכה של מיכל והקבוצה, אני פחות 10 ק"ג ובסה"כ חודשיים עברו!!

הגעתי לקבוצה עם חוסר אמונה שאני בכלל יכולה לרדת במשקל.  הייתי רגילה כל כך הרבה שנים לאכול סוגים של  מזונות (פחות בריאים) שהיה לי נראה כמעט על הגבול הבלתי אפשרי שאוכל לוותר עליהם. התחלתי את התהליך בעזרת התמיכה של מיכל והקבוצה, לא האמנתי שהיום אני פחות 10 ק"ג ובסה"כ חודשיים עברו!! אני נהנית  מכל המחמאות שאני מקבלת מהסביבה. תודה לך מיכל!!

גלינה

עם תוכנית שכזאת, איך אפשר שלא להרזות?

התוכנית DietMentor באפליקציה זה כמו שוטר: תזכורות, התראות, משוב יומיומי, חיזוקים יומיומיים. יצרתם מערכת של תמיכה שמלווה אותי כל היום.

דפנה

מיכל היקרה! כל כך הרבה אנרגיות חיוביות אני מקבלת ממך!

מיכל היקרה! כל כך הרבה אנרגיות חיוביות אני מקבלת ממך. כל מפגש מטעין שבוע שלם בתזונה מאוזנת טעימה ומשביעה והקילוגרמים נושרים!! כה לחיי!! (אני שומרת על משקל יציב כבר שנה וחצי לאחר שירדתי 10 ק"ג)

שושנה

התוכנית באפליקציה ידידותית למשתמש!

רק שתדעי מיכל, שניסיתי מספר אפליקציות אבל לאף אחת מהן לא התחברתי כמו לתוכנית באפליקציה שלך. היא ברורה, ידידותית וקלה לשימוש וגולת הכותרת שלה זה הביקורות היומיומיות שלך."

קרן

מיכל, בהנחיה המדויקת ובהשקעה המרובה שלך הצלחתי לרדת 8 ק"ג במשך כחודשיים!

הגעתי למיכל לאחר תקופה ארוכה של ניסיונות כושלים. הבנתי שאצל מיכל אין ספק שאגיע למטרה. ההנחיות שלה ענייניות, מלאות תוכן וחוכמה. המוטיבציה של כלל המשתתפים גבוהה וזאת בהנחיה מדויקת ובהשקעה המרובה שלה. ירדתי 8 ק"ג במשך כחודשיים.

שרה

מיכל, את היחידה שהצליחה להניע אותי להתחלה של תהליך!

הגעתי לקבוצה בעקבות המלצה של חברת משפחה ולך מיכל אהיה חייבת את תודתי. היית היחידה שהצליחה להניע אותי להתחלה של תהליך!! אחרי הרבה קבוצות וניסיונות אין ספק שהגעתי אל המקום הנכון!! החיוך שלך, הקשב, האכפתיות כל כך נעים להגיע מדי שבוע!! תודה לך מיכל!!

נועה

מיכל, את מצליחה להעביר את כל התכנים בדרך נעימה, חוויתית שמצליחה לחדור ולגעת בי

לפני שהגעתי לקבוצה הייתי סקפטית מאוד איבדתי את האמונה שאהיה מסוגלת להוריד ממשקלי היות ועברתי הרבה קבוצות ומאמנות ולא הצלחתי להוריד במשקל ובטח לא לשמור עליו. לכן שהגעתי לקבוצה במלוא הסקפטיות שהייתה בי והתחלתי את הסדנה, לאט לאט  הרגשתי איך כל ההסברים חודרים אליי. כבר מהמפגש הראשון הייתה לי הארה גדולה ונכנסתי עם כל העוצמה שבי  לתהליך. נהנתי מההסברים של מיכל כל מילה שלה הייתה בסלע הדברים נאמרו בדרך נעימה, חוויתית שהצליחה לחדור ולגעת בי. אני כל כך מודה למיכל על העזרה והתמיכה שבמשך חודש וחצי הצלחתי להוריד משקל של 7 ק"ג. תודה רבה מקרב לב!!!

ציפי

מיכל נותנת יחס אישי ואמיתי לכל משתתף

זו הפעם השנייה שהגעתי לקבוצה של מיכל. לפני כשנתיים ירדתי יפה במשקל ועקב מצב בריאותי נאלצתי לעזוב והכל עלה. לפני 3 חודשים חזרתי למיכל מכיוון שאני מאמינה בדרך שלה ונוח ונעים אצלה. מיכל נותנת יחס אישי ואמיתי לכל משתתף. תודה מיכל על היחס החס, האווירה הטובה, ההכוונה המדויקת וההצלחות בשמירת אורח חיים בריא. תודה !!

רונית

תוכנית ההרזיה של מיכל ממן נותנת לי הרבה מעבר לירידה במשקל!

תוכנית ההרזיה של מיכל ממן נותנת לנו טיפים לחיים יותר מאוזנים בכל התחומים ולא רק לירידה במשקל. הגעתי לקבוצה עם עודף של 7.5 ק"ג שלא הצלחתי לרדת במשך שנים ואחרי חצי שנה הצלחתי להשיל מעלי את עודף המשקל. אינני מפסידה פגישה כי חבל לי להפסיד את ההרצאות המעניינות שנותנות לי המון להתנהגות כללית ולחיים טובים ביותר. יישר כוח!! ממליצה בחום!!

נחמה

המחוייבות של מיכל לקבוצה ולכל אחת ואחד מאיתנו באופן אישי עושה את ההבדל!

הגעתי לקבוצה אחרי תקופה ארוכה שלא הצלחתי לרדת במשקל עם הרבה ספקות וחששות אבל את מיכל הצלחת לגרום לי להקשיב לך ולעצמי ולא לוותר. חיכיתי לכל  מפגש של הקבוצה שהוא תמיד מעניין, מתוכנן ומעורר מחשבה והולך איתי עוד קצת בהמשך השבוע עד המפגש הבא. המחוייבות של מיכל לקבוצה ולכל אחת ואחד מאיתנו באופן אישי עושה את ההבדל.

סיגלית

מיכל, התאהבתי באנרגיות שלך ובדרך שלך להכווין אותי לכיוון המטרה

הגעתי אליך במקרה דרך אמא שלי אחרי שהייתי כבר בכל קבוצה אפשרית, כולל מאמן כושר ודיאטנית אישית. השלב הבא היה לחשוב על ניתוח קיצור קיבה... אמא שלי אמרה לי ללכת רק לשמוע אותך, ופשוט התאהבתי באנרגיות שלך ובדרך שלך לרוץ לכיוון המטרה, ולאורך כל הדרך לא ויתרת לי!!! כבר הורדתי 30 ק"ג ואני יודעת שאת תהיי איתי ותתמכי בי עד הסוף וגם אחרי!!!

לילך

 

מיכל את רשת בטחון, את תקווה ואת העוגן שלי

הגעתי אליך במצב נואש. היית הסיכוי האחרון שלי, כבר איבדתי כל תקווה שאני מסוגלת לרדת במשקל.. משבוע לשבוע, מחודש לחודש, התחלתי לרדת במשקל וראיתי שהעולם שלי השתנה. שוב הייתי מאושרת. הבנתי שהפעם אני מצליחה ויהי מה. ראיתי שיש לי פה תמיכה וגם אם קשה לי, יש לי עם מי לדבר ולקבל עזרה. יותר לא אפול. זו הפעם הראשונה שאני מצליחה לרדת במשקל בדרך בריאה ונכונה וזה הדבר בכי חשוב בשבילי

מיכל את רשת הבטחון שלי, את התקווה שלי ואת העוגן שלי. מודה לך מעמקי נשמתי שנכנסת לחיי.

איילת,