Diet Mentor - תוכנית ניקוי

ידוע וברור לכם שאתם רוצים לרדת במשקל בצורה מהירה. גם אם אתם רוצים לרדת עד 5 ק"ג, עד 10 ק"ג או מעל 10 ק"ג- אתם רוצים שזה יקרה בדרך בריאה ועם תפריט שאוכלים בו אוכל אמיתי. יש לכם כל כך הרבה עיסוקים שאין לכם זמן ללכת לדיאטן פרטי, ללכת לחדר כושר או להצטרף לקבוצות תמיכה להרזיה. בדיוק עבורכם פיתחנו תכנית ממוקדת, בליווי יומיומי אישי, דוחף ותומך בה תרדו את הקילוגרמים המיותרים. התוכנית מתרחשת במכשיר הנייד שלך בתוך אפליקציה עם תוכנית ייחודית מסוגה. האפליקציה הראשונה בעולם לירידה במשקל שמאפשרת לך להיפטר במהירות מהקילוגרמים המיותרים עם ליווי אישי ויומיומי.

התוכנית מתחילה מתוכנית לניקוי הגוף מעודף פחמימות וסוכרים, תוכנית בת 4 שבועות בהם תרדו בצורה משמעותית במשקל ותיגמלו מהדחף הבלתי נשלט לאכול פחמימות ומתוקים! רוצים לגלות מהי תוכנית ניקוי הגוף מעודף פחמימות וסוכרים פשוטים? עמרי בארי הדיאטן הקליני של התוכנית נותן לכם בסרטון הקצר הבא את כל התשובות:

אז מה כל כך מיוחד בתוכנית ובשיטה שלנו אתם בוודאי שואלים? מיכל ממן מנכ"לית החברה, מאמנת לתזונה בכירה ומומחית להתמכרויות מסבירה זאת בסרטון הבא.

למה דווקא תוכנית Dietmentor תתאים לך?

 • כי ההצלחה מובטחת – תוכנית הרזיה שלמה בהתאמה אישית המתבססת על עשרות שנות ניסיון והצלחות מוכחות של אלפי לקוחות מרוצים.
 • כי מי לא רוצה להיפטר מהמשקל העודף בצורה מהירה ובריאה כשהוא נמצא במעקב וליווי מקצועי אישי יומיומי.
 • כי היא נותנת לך את הכל כדי לרדת מהר במשקל – תפריטים בריאים המותאמים לך אישית ע"י הדיאטן הקליני המוביל של התוכנית, עמרי בארי ובנוסף טיפים ומתכונים מותאמים וליווי אישי יומיומי.
 • כי אנחנו נמצאים איתך לאורך כל הדרך עד להשגת המטרה שלך ואיתנו גם אפשר לשמור על ההישג.
 • כי מי לא מתחבר היום לאפליקציות, ועוד כזו שמנגישה לך את כל המידע שאתם צריכים להיפטר במהירות מקילוגרמים מיותרים במשקל בצורה קלה, ייחודית וידידותית.
 • כי התוכנית באפליקציה מותאמת לכל סוגי המכשירים הניידים, קלה לשימוש.
 • כי ההחלטה היא רק שלך: מתי להתחבר ומתי להתנתק. הכול בידיים שלך!

למי תוכנית Dietmentor מומלצת?

 • לגברים ונשים מעל גיל 18 בעלי מכשיר נייד חכם: אייפון או אנדרואיד.
 • למי שרוצה לרדת עד 5 ק"ג, עד 10 ק"ג או מעל 10 ק"ג עם תפריטי אכילה בריאים, טעימים, מותאמים אישית ועם ליווי אישי יומיומי של "שוטר חיצוני", שיפקח, ילווה ויכוון אותו עד להגעה ליעד.
 • לאוכלי בשר ולצמחונים.
 • למי שהזמן שלו מוגבל ולא רוצה "לבזבז" זמן על פגישות אישיות עם דיאטן, מפגשים קבוצתיים או תוכניות אחרות המחייבות השקעה של זמן ויציאה מהבית.
 • לכל מי שמכור לפחמימות ומתוקים ומעוניין להחזיר לעצמו את יכולת האיפוק, הניהול העצמי והשליטה המחודשת.
 • לכל מי שעומדת לפני אירוע חשוב (חתונה, בר מצווה..) ורוצה לקבל תוצאות מהירות, לרדת במשקל בצורה מקסימלית תוך פרק זמן קצר כך שתוכל להגיע לאירוע כשהיא נראית נהדר, מרגישה נפלא עם עצמה וקוטפת מחמאות בלי סוף.

ועכשיו תכל'ס – מה הרווח שלך מהתוכנית?

 • ירידה מהירה ובריאה במשקל לאורך זמן תוך שינוי הרגלים שיאפשר לך להמשיך בתהליך באופן עצמאי ו/או לשמור על התוצאות לאורך זמן.
 • ירידה משמעותית במידות הבגדים שלך כך שבקלות הבגדים שממתינים לך בארון יחזרו להיות שימושיים כבר בתקופה קצרה.
 • ידע והבנה לחיים איך לנהל אכילה בריאה עם מקסימום שליטה וניהול עצמי.
 • שינוי התנהגותי יצירת הרגלים מקדמים, לקיחת אחריות ויצירת מחויבות שיאפשרו לך להגיע אל משקל היעד ולשמור עליו לאורך זמן.

אז איך זה בדיוק עובד?

 • אנו נותנים לך גישת Premium לאפליקציה DietMentor אחרי ההרשמה ומילוי שאלון בריאות קצר, יהיה לך שם משתמש ייחודי וסיסמא וכל התכנים הרלוונטיים לשלב בתוכנית יפתחו לך באפליקציה.
 • בתקופת חברותך בתוכנית אנחנו נדריך, נלווה ונאמן אותך יום אחר יום עד שתגיעי למשקל היעד שלך ב-4 השבועות הראשונים נתמקד בגמילה וניקוי של הגוף מפחמימות , סוכרים פשוטים והרגלים מעכבים. בהמשך נעמיק את הירידה במשקל תוך התמקדות באימוץ הרגלים בריאים ומקדמים.
 • הליווי שלנו הוא יומיומי עם יחס אישי ובנוסך אליו בכל שבוע יפתחו עבורך באפליקציה סרטונים בהם ניתן לך את התפריט השבועי וההנחיות המתאימות. כמו כן לקראת סוף השבוע בנוסף לליווי האישי ניתן לך מיקוד נוסף והתייחסות מתאימה כיצד לעבור את סוף השבוע בהצלחה מלאה.
 • התאמה אישית של תפריט אכילה אחרי הורדת האפליקציה, ימתין לך בתוכה התפריט האישי שלך לשבוע הראשון. אנו נעדכן ונחליף אותו עבורך בהתאם לשלב שלך בתהליך.
 • תכנון יום האכילה שלכם יש לך אפשרות לתכנן מה לאכול בכל ארוחה מתוך רשימה של תחליפים, רשימת התחליפים תעודכן מחדש כל שבוע בהתאם לשלב בתהליך.נבקשך להגדיר באיזו שעה לקבל התראה מהאפליקציה לפני כל ארוחה. אחרי שתכננת בפעם הראשונה את יום האכילה, ניתן לחזור על התפריט באופן יומי או לחילופין לשנות מרכיב מסוים מתוך רשימת התחליפים. כמו כן ניתן לשנות את סדר הארוחות ואת זמני קבלת ההתראה.
 • ניהול יומן רישוםאחרי שסיימת לאכול ארוחה, ניתן לסמן בצורה פשוטה וקלה ע"י לחיצה על כפתור האם אכלת בדיוק/יותר/פחות ממה שמוגדר לך בארוחה. ניתן גם להוסיף הערות בכתב חופשי.
 • סיום יום האכילה ושליחת דו"ח לבדיקהעם סיום יום האכילה, זה הזמן לסמן שסיימת לאכול. האפליקציה תאפשר לך לבחור לשלוח את יומן האכילה לבדיקה. הדו"ח יכלול פירוט מלא של האכילה היומית כולל ההערות שרשמת במהלך היום. מיד עם שליחת דו"ח האכילה תקבלי משוב מהמערכת וכבר למחרת במידת הצורך יתקבל אצלך משוב נוסף ואישי מהצוות המקצועי של החברה ישירות לאפליקציה. כמו כן המערכת תנקה את יומן האכילה ותכין אותו עבורך באופן אוטומטי ליום האכילה הבא.
 • **רק למסלול ה-VIP, ליווי אישי ודיסקרטי! הליווי כולל קשר ישיר ואישי מול הצוות המקצועי של התוכנית דרך שיחות טלפון/ ווטסאפ/ צ'אט דרך האפליקציה.
 • קבלת מתכונים קלים להכנה שמשתלבים נפלא ובמדויק בתפריט האכילה שלךמיד עם הצטרפותך לתוכנית, ניתן לך בתוך האפליקציה גישה לעשרות מתכונים לארוחות טעימות, בריאות ומשביעות, שיעזרו לך בתהליך הירידה במשקל. בכל שבוע נחדש במספר מתכונים שיעזרו לך לגוון את תפריט האכילה שלך.
 • גישה לזירה החמה - חברות בקבוצה סגורה בפייסבוקתקבלי גישה לקבוצה סגורה בפייסבוק, שם תפגשי אותי, את הצוות המקצועי ואת משתתפות התוכנית שעוברות תהליך זהה לשלך. הקבוצה הסגורה תאפשר לך לשתף, לחלוק, לשאול שאלות, לעזור...כך שלרגע אנחנו לא משאירים אותך לבד!

מהי השקעתך בתוכנית?

זה הזמן לדבר על ההשקעה שלך בתוכנית. מדובר בתוכנית מושקעת וממוקדת מאוד להרזיה בתוך אפליקציה ייחודית עם ליווי אישי, מקצועי, יומיומי של אנשי מקצוע שמכוונת אותך, דוחפת אותך, תומכת בך ומדייקת אותך כך שאנחנו לא משאירים אותך לרגע לבד! מדובר בתוכנית מושקעת מאוד וברמה הגבוהה ביותר, שתאפשר לך לרדת במשקל בצורה בריאה ומהירה ללא בזבוז זמן, עם פיקוח מקצועי ומסור על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
אז כמה עולה החברות בתוכנית DietMentor?

ניתן להצטרף לאחד מ-2 המסלולים הבאים:

 • מסלול עם ליווי ותמיכה 24/7 דרך קבוצת פייסבוק סגורה – 290 ₪ לחודש
 • מסלול VIP, ליווי אישי ודיסקרטי בנוסף לליווי והתמיכה דרך קבוצת הפייסבוק הסגורה –590 ₪ לחודש

המתנה הכי טובה שתוכלי לתת לעצמך!

תעודת אחריות 100% החזר

ויש גם אחריות מלאה ללא אותיות קטנות! משום שאנו משוכנעים שתוכנית עובדת בצורה מדהימה, אנחנו נותנים לכם 100% אחריות לשביעות רצון מלאה! אנחנו מאפשרים לכם במהלך 4 הימים הראשונים של התוכנית, לבטל את המשך השתתפותכם בתוכנית במידה ואתם לא 100% שבעי רצון. אם במהלך 4 הימים הראשונים של התוכנית הרגשתם שאתם לא 100% שבעי רצון מהתוצאה, או מהתוכנית והחלטתם שהתוכנית לא מתאימה לכם, אנו נחזיר לכם את מלוא התשלום ללא כל שאלות. אין פה שום אותיות קטנות, יש פה תוכנית מושקעת ורצינית מלווה בצוות מקצועי שיודע בדיוק איך לעזור לכם ולקדם אותכם למקום אליו בחרתם להגיע!

חוזרים לפעילות מלאה ב- 28/10, להרשמה יש למלא את הפרטים בטופס, אחרי ההרשמה תועברו למלא שאלון בריאות. ניתן גם לקבל פרטים ולהירשם טלפונית: 054-6977614

שאלות נפוצות

מה מייחד את התוכנית שלך מתוכניות דיגיטליות אחרות שקיימות בשוק?
מדובר בתוכנית מושקעת מאוד, ייחודית במינה בארץ עם תוצאות מוכחות ומדהימות של ירידה במשקל שמתרחשת כולה בתוך אפליקציה ייחודית שנמצאת אצלך בנייד. זאת לא עוד אפליקציה שמורידים מחנות האפליקציות, צוות מקצועי שלם עומד מאחוריה ומרגע שאת נרשמת לתוכנית, הצוות מלווה אותך יום אחר יום במשך כל התוכנית. כן כל יום אנחנו נהיה איתך. נעקוב אחר התנהגויות האכילה שלך, אנחנו נזהה מתי את "נופלת", נהיה איתך ברגעים האלה ונדאג להרים אותך למעלה, לצעוד איתך קדימה ונלמד אותך איך לצעוד קדימה בדרכים חדשות ובטוחות. במשך כל התוכנית אנחנו ניתן לך משוב אישי, יומי ודיסקרטי שהוא אך ורק שלך. משוב שמשקף את התנהגות האכילה שלך מהיום שעבר עם המלצות ליום הבא. כך שבמשך כל התוכנית את אף פעם לא מרגישה לבד, את מרגישה שיש מישהו שנמצא שם עבורך עד שתגיעי ליעד שלך.
מה ההבדל בין המסלול הרגיל למסלול ה-VIP?
מסלול ה-VIP מתאים למי שרוצה תמיכה מעבר לתמיכה שהוא מקבל בקבוצת הפייסבוק הסגורה. זה מתאים למי שיש לו צורך בקשר אישי ודיסקרטי עם הצוות המקצועי. באופן הזה יש לו גישה ישירה לצוות המקצועי, באופן מלא ולאורך כל התוכנית. הערוצים הבאים פתוחים בפניו: הוא יכול לשאול שאלות ולקבל תשובות דרך הצאט באפליקציה. הוא יכול לשוחח איתנו בטלפון. הוא יכול ליצור קשר ישיר דרך הווטסאפ. כל שאר התכנים, התפריטים, המתכונים, סרטוני ההדרכה- זהים לשני המסלולים!
למה כדאי לי להשתתף בתוכנית שלך שנמצאת באפליקציה ולא פנים מול פנים מול דיאטן או בקבוצת אימון להרזיה?
מניסיוני רב השנים אני יודעת שלא כולם מתחברים לשיטה של מפגשים פרונטליים או לפגישות אישיות עם דיאטן ולא ויכולים להתמיד בתהליך מאילוצים שונים. זו הסיבה שפיתחתי את תוכנית DietMentor, תוכנית שמותאמת לכאלה שיש להם כל כך הרבה עיסוקים ואין להם זמן ללכת לדיאטן פרטי, ללכת לחדר כושר או להצטרף לקבוצות תמיכה להרזיה. במחיר של מפגש בודד אחד אישי איתי או עם עמרי, משתתפי התוכנית מקבלים למשך חודש ימים תפריטים מותאמים אישית, תכנים מקצועיים, וליווי יומיומי של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ. משתתפי התוכנית מקבלים בו זמנית את הטוב מכל העולמות, הן מהעולם התזונתי והן מהעולם האימוני ללא שום צורך לצאת מהבית, לבזבז זמן ולשלם אלפי שקלים. דרך התוכנית באפליקציה תקבלו את כל התכנים והתפריטים שאתם צריכים כדי להיפטר מהקילוגרמים המיותרים ולסגל אורח חיים בריא. בנוסף אתם תקבלו גם תמיכה וליווי יומיומי (זה כמו ללכת בלי ולהרגיש עם...). אתם תוכלו להתנהל בצורה עצמאית, לעקוב אחרי ההוראות שתקבלו מהתוכנית דרך האפליקציה, וכך תגיעו לתוצאות מקסימליות במינימום השקעה. אתם לא צריכים לצאת מהבית, להיתקע בפקקים, לבזבז זמן יקר שאין לכם, לחכות לבייביסיטר או שוב לוותר על עצמכם כי אתם במירוץ החיים ולא מוצאים שוב פעם זמן לעצמכם.
4 השבועות הראשונים כוללים את תוכנית הניקוי למה את מתכוונת בתוכנית ניקוי?
אנחנו ממש לא מתכוונים לניקוי דרך מיצים, שייקים ירוקים, טיפות קסם או תרופות כאלו ואחרות שמוצעות בשוק....הכוונה בשלב הניקוי היא לאכול אוכל אמיתי עם תפריטי אכילה ברורים ומדויקים שהורכבו ע"י הדיאטן הקליני עמרי בארי, תפריטים שעובדים בצורה יעילה על ניקוי הגוף. זה השלב שכל האנשים מגדירים אותו "כגמילה מפחמימות וסוכרים והתמכרות מחודשת לשליטה"! בשלב זה נעשה כיול מחדש של רמות ההורמונים שמופרשות מהמוח ואשר גורמות לנו ללכת לחפש שוב ושוב משהו מתוק לאכול. זה שלב בן 4 שבועות בו יורדים במשקל בין 4-6 קילוגרמים, נעלמת הכמיהה למתוקים ומחזירים ובגדול את תחושת השליטה בניהול הרגלי האכילה. בתום שלב זה תעברי לשלבים חדשים בהם תמשיכי את הירידה במשקל אבל בעיקר תעמיקי בתהליך השינוי, בהחלפת ההרגלים המעכבים בהרגלים מקדמים ובחיזוק האמונה שהפעם זה לתמיד.
הצטרפתי לתוכנית, מה קורה אם גיליתי שזה לא מתאים לי?
אין לך מה להפסיד! יש אחריות מלאה ללא אותיות קטנות! אם במהלך 4 הימים הראשונים החלטת שהתוכנית לא מתאימה לך, את רק צריכה להודיע לנו וכרטיס האשראי שלך לא יזוכה בתשלום המלא.
מאיפה מוצאים כוח להתחיל את התהליך כשאני יודעת שהדרך שלי כל כך ארוכה לפני?
קודם כל תחייכי כי את ברת מזל - הכול נמצא בידיים שלך! את ברת מזל כי את לא זקוקה לטובות מאף אחד...יש לך את עצמך ואותנו שנלווה אותך ידי ביד כל הדרך עד שתשלימי את המהפך שלך, וכמו בכל תחום בחיים, מתחילים מצעד אחד קטן! אנחנו נהיה לצידך ונוודא שאת תהני מהדרך. אני לוקחת על עצמי להתוות עבורך דרך חווייתית, שונה ומאתגרת שלא הכרת עד היום.
הצטרפתי לתוכנית ירדתי במשקל בצורה יפה, איך אני ממשיכה מכאן?
שאלה מצוינת! בתום תקופת חברותך בתוכנית יש לך מספר אפשרויות: (1) להמשיך את התהליך או לשמור על ההישג שהגעת אליו בצורה עצמאית כשאת כבר שולטת בהרגלי האכילה שלך. (2) להמשיך איתנו לפרק זמן נוסף בו תמשיכי לקבל מאיתנו תפריטים חדשים וכמובן תמשיכי לקבל את כל הליווי המקצועי והיומיומי שלנו.
סדר היום שלי עמוס ביותר, האם אני חייבת לעשות ספורט כדי לרדת במשקל בתוכנית שלך?
לא, את לא חייבת! אנחנו לא מעודדים עיסוק בפעילות גופנית בשבועיים הראשונים של תוכנית הניקוי. יחד עם זאת החל מהשבוע השלישי אנחנו כן ממליצים להתחיל לשלב פעילות גופנית כחלק משגרת החיים הבריאה והחדשה שלך, הנחיות ברורות בעניין תקבלי במהלך התוכנית. המינון והעצימות של הפעילות הגופנית תלויים אך רק בהחלטה שלך.
אני אוהבת גיוון באוכל שלי וגם אוהבת לאכול מחוץ לבית, האם התוכנית שלכם תאפשר לי לרדת במשקל מבלי לפגוע בסגנון החיים שלי?
כמובן!! מניסיון אישי שלי אחרי ירידה של 70 ק"ג ומניסיון של ליווי אלפי אנשים שהצליחו לרזות עשרות ק"ג רבות במשקל ולשמור על התוצאות לאורך זמן, אני יודעת כמה חשוב לשמור על עניין וגיוון בתפריט האכילה שלך. תחושה של שיעמום בתפריט האכילה לא תאפשר לך להתמיד לאורך זמן. כדי שתוכלי לגוון את התפריט שלך את מקבלת מאיתנו: רשימת תחליפים מגוונת מאוד שמותאמת אישית לתפריט שלך כך שתוכלי מתי שתרצי לגוון את התפריט באופן קל ומהיר. כבר עם הצטרפותך לתוכנית, תקבלי גישה לבנק מגוון מאוד של מתכונים שמותאמים לתפריט האכילה שלך. המתכונים טעימים מאד, פשוטים להכנה ומתאימים גם לכל בני המשפחה. כל שבוע תקבלי מתכונים חדשים כך שאת תרדי במשקל עם מקסימום טעם ועם מינימום תחושה שאת בתהליך הרזיה.. במהלך התוכנית תקבלי הנחיות והמלצות מדויקות כיצד לשלב אכילה מחוץ לבית, אכילה באירועים, אכילה בסופי שבוע כך שגם תרדי במשקל וגם תסגלי לעצמך הרגלי חיים חדשים, מה שיאפשר לך לשמור על משקל יציב לכל החיים עם סיום תהליך ההרזיה שלך.
מתוכננת לי חופשה/ נופש במהלך החודש הקרוב, האם כדאי לי להתחיל בידיעה שזה מה שמתוכנן לי?
התשובה היא לא. 4 השבועות הראשונים של התוכנית מחייבים שמירה על רצף של אכילה מסודרת ועיקבית כדי לאפשר את התוצאות המיוחלות. פגיעה ברצף עשויה לחבל בתהליך ולכן אנו ממליצים להצטרף לתוכנית רק למי שיכולה ורוצה להתמסר לתהליך לפחות למשך 4 שבועות מלאים.
אני עומדת לפני אירוע חשוב, אין לי עודף משקל ניכר, האם התוכנית מתאימה לי?
איזה כייף לך! התוכנית ממש מתאימה לך! תוך חודש ימים את תרדי את הקילוגרמים המיותרים שלך ותרגישי בנוסף את השינוי בהיקפים שלך ובמידות הבגדים כך שתקצרי אינסוף מחמאות באירוע.
אני מרגישה שאני יודעת הכול על דיאטות אבל לא מצליחה ליישם חצי ממה שאני יודעת שאני צריכה לעשות, מה יהיה שונה הפעם בתהליך?
אנשים לא מתוגמלים לפי מה שהם יודעים, אנשים מתוגמלים על מה שהם עושים עם הידע שלהם! ופה אני נכנסת לתמונה, אני אעזור לך לעשות את כל מה שאת יודעת שאת צריכה לעשות ובפועל את לא עושה! את ואני כבר יודעות שהאדם היחיד שלו אנחנו מבטיחות הבטחות ולא מקיימות הוא .....לעצמנו! וכאן נכנס לתפקיד השוטר החיצוני, וזה בדיוק התפקיד שלנו. יש לך מחויבות לשוטר חיצוני, מחויבות יומיומית בלתי מתפשרת, אנחנו לרגע לא מאפשרים לך ללכת לאיבוד כי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו!
אני חולת מתוקים ואוהבת מאד פחמימות, האם התוכנית מתאימה לי?
אם את אוהבת מתוקים ופחמימות אך מרגישה שאיבדת את השליטה על האכילה שלהם אז התוכנית מאד מתאימה לך! אחרי 4 השבועות הראשונים של התוכנית בהם נעשה כיול מחדש של רמות ההורמונים בגוף, חוזרת השליטה שלך ואנו נדריך אותך כיצד ליהנות מהמתוקים בתפריט האכילה שלך ועדיין לרדת במשקל או לסירוגין לשמור על משקל יציב לאורך זמן.
אני יודעת את כל התאוריות, אני עושה ספורט באופן קבוע ולא יורדת במשקל. האם התוכנית שלך יכולה לעזור לי?
כמובן!! מניסיון אישי של ליווי אלפי נשים אני מכירה את כל "התירוצים": אני אוכלת בצורה מדויקת, עושה ספורט ולא יורדת במשקל.. זה כנראה בגלל הגנטיקה שלי או בגלל חילוף החומרים הלא מוצלח שלי או בגלל הגיל הבוגר שלי.. מה שיפה בתוכנית שפיתחנו זה שאת לא באמת צריכה לדעת כלום! את פשוט צריכה לעקוב אחרי התפריט וההנחיות שתקבלי באפליקציה, אנחנו נבדוק את רמת ההיצמדות שלך לתפריט ולהנחיות שלנו ברמה היומיומית. את תקבלי מאיתנו בכל יום משוב קצר וממוקד על ההתנהלות שלך ואת תיישמי את ההנחיות כבר למחרת היום. אנו מבטיחים לך 100% הצלחה!
התזונה שלי היא טבעונית, האם תוכנית הניקוי מתאימה לי?
אני מצטערת אך בשלב זה התוכנית איננה מתאימה לך, התוכנית מתאימה לאוכלי בשר ולצמחונים. למי שגרה בחיפה והתזונה שלה היא טבעונית או למי שרגישה למוצרי חלב, אנו נותנים פיתרון מקצועי במסגרת קבוצות התמיכה, בקבוצות אנו נתאים לך את התפריט בהתאם לסוג התזונה שלך ולקצב הירידה במשקל הרצוי לך.
האם צריך להישקל ואם כן כיצד עושים זאת?
כמובן!! שקילה היא אמצעי חשוב שמאפשר לנו בקרה על קצב ההתקדמות שלנו בתהליך. את מתבקשת להישקל בצורה עצמאית בתחילת התוכנית. ההמלצה שלנו היא להישקל פעם בשבוע, בבוקר של תחילת השבוע. את השקילה השבועית שלך את תזיני לתוך האפליקציה כך שאת וגם אנחנו נראה את ההתקדמות שלך בתהליך משבוע לשבוע. הנתונים יוצגו לך בצורה פשוטה בגרף ובטבלה. נתוני השקילה שאת תעדכני אחת לשבוע יאפשרו לנו לעקוב אחר ההתקדמות שלך בתוכנית ובמידת הצורך להפעיל שיקול דעת מקצועי בנוגע להכנסת שינויים בתפריט האכילה שלך.
יש לי שאלות נוספות, כיצד ניתן ליצור קשר איתכם?
נשמח לשוחח איתך ולענות על כל שאלה. את יכולה ליצור איתנו קשר במספר: 054-6977614 בשעות הפעילות: ימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 , ניתן גם להשאיר הודעה ואנו נחזור אלייך בהקדם!

חוזרים לפעילות מלאה ביום ראשון ה-28/10! להרשמה לתוכנית יש למלא את הפרטים בטופס, אחרי ההרשמה תועברו למלא שאלון בריאות. ניתן גם לקבל פרטים ולהירשם טלפונית: 054-6977614

את הקילוגרמים הראשונים שלכם תוכלו לרדת כבר מעכשיו

מלאו את הפרטים שלכם ותקבלו במיידי ובחינם ישירות לתא הדואר שלכם
את הערכה שתראה לכם כיצד לעשות זאת

אודות מיכל

מיכל ממן – זה לא רק השם שלי, זו תפיסה לחיים בריאים, המבוססת על שינוי תודעתי ורגשי לירידה במשקל ולאיזון הגוף לאורך זמן.